Panterkowy Początek!

By | środa, grudnia 30, 2009 3 comments

Od bardzo dawna miałam w planach założenie bloga o tym w co, jak i dlaczego ubieram się tak a nie inaczej. Zazwyczaj moje lenistwo, chorobliwy brak czasu lub inna przyczyna sprawiały, że odkładałam to na później. No ale wreszcie tuż przed nowym rokiem postanowiłam w ramach noworocznych postanowień wdrążyć moje plany w czyny. No więc jestem. Zaczynając moją przygodę z tym portalem zadałam sobie pytanie: po co to robię? Moja odpowiedz była prosta: Robię to dla siebie. Bo jakaż to będzie radocha za powiedzmy rok cofnąć się i zobaczyć co wtedy dla mnie było trendy a co passe:)

Na sam początek zestaw, w którym wszystko jest nie tak. Czyli złamałam chyba wszystkie zasady istaniejące w modzie;) No więc od zawsze i wszędzie można przeczytać jedną podstawową zasadę: Nie łącz czerni z szarością!. A ja co robię? Łączę a jakże! Na dodatek robię to w pełni świadomie. Lubię połączenia tych dwóch kolorów i już:)


No więc na pierwszy rzut idą najbardziej niepraktyczne botki jakie mam w szafie. Kupując je wiedziałam, że będą na tzw krótkie wyjścia i to najlepiej siedzące. Zwyczajnie ich obcas jest toooo high jak dla mnie. Ale i tak mnie urzekły:)


Jakby było nie dość połączenia dwóch nie pasujących do siebie kolorów na tym moje "błędy" się nie skończyły. Nie ukrywam, że od niedawna szaleje krótko mówiąc za motywem "panterki". O ile jeszcze rok temu nie mogłam patrzeć na rzeczy w centki tak teraz oczy mam jak 5zł gdy tylko coś je posiada. Z tej mojej małej miłości postanowiłam założyć tunike w bardziej łatki niż cęntki oraz na nią szary, panterkowy cardigan. Tak tak dwie rzeczy w centki na sobie się gryzą ale mam nadzieję, że tak jak mi tak i Wam wyda się to połączenie całkiem całkiem;)
Jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia ale były robione niemalże w spartańskich warunkach biorąc pod uwagę to, że mój pokoik ma 2m na 3,5m:)

Tunika- Terranova
Cardigan- Tally Weil
Leginsy- H&M
Botki- kupione w CCC chyba;)

P.S KLIKAJĄC NA ZDJĘCIA ROBIĄ SIĘ WIĘKSZE:)


Nowszy post Strona główna

3 komentarze:

 1. oo widzę, że też zaczynasz. ;D
  to chyba obie my tak na new year postanowiły hihi. ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. może nie w każdym sklepie jest ten sam asortyment. :)
  albo już została wcześniej wykupiona. ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, ale nie lubie zdjęć z uciętymi głowami ;)

  OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoja opinię:)