Balmain Fall/Winter 2011/2012

By | piątek, sierpnia 12, 2011 13 comments
Christophe Decarnin, twórca najnowszej kolekcji Balmain nie był obecny na pokazie. Oficjalne oświadczenie tłumaczyło, iż jest on wyczerpany i z przyczyn zdrowotnych nie może być na miejscu. Jest to zaskakujące biorąc pod uwagę, że to właśnie projektant jest najważniejszą osobą na pokazie. Od razu pojawiły się opinie, że nie jest on zadowolony z kolekcji jaką stworzył i to jest przyczyną jego nieobecności. Czy rzeczywiście taka jest prawda?
Przede wszystkim najnowsza kolekcja Balmain jest w 100% w stylu Decarnin. Nadal trzyma się on rockowego glamu. Jest sexownie i błyszcząco, ale najczęsciej w kolorze srebra. I właśnie ten kolor ma być hitem w nadchodzącym sezonie. Srebrne spodnie to absolutny must have! Kolejnym widocznym elementem są sukienki i marynarki z kolorowych, potłuczonych szkiełek- coś jakby potłuczona kula disco;) Ciekawe są kombinezony z lycry z futrzanymi pagonami czy męskie koszule noszone ze srebrnymi spodniami na szelki. T-shirty były już w poprzednich sezonach podziurawione i pobrudzone farbą a teraz są rozdarte z boku- wygląda to mimo wszystko ciekawie:) Jeśli chodzi o dodatki to nie ma czego komentować. Buty to jeden model w kolorze czarnym i białym(bleeeeee ) - niestety nie są rewelacyjne.
Podsumowując, Balmain jest w swoim stylu, a mi się ten styl jak zawsze podoba:)
Translate:
Christophe Decarnin, the creator of the newest collection of Balmain wasn't present at the show. The official statement explained that he is exhausted and health reasons cann't be on the spot. This is surprising considering that it is the designer is the most important person on the show. Immediately there were opinions that it is not satisfied with the collections they created, and this is the cause of his absence. Is this really true? First of all the latest Balmain collection is 100% Decarnin style. He still holds the glam rock. It sexi and shiny, but most often in the color silver. And this color is to be a hit this season. Silver pants is an absolute must have! Another prominent feature is the dresses and jackets with colorful, broken pieces of glass, something like a disco ball broken;) are interesting lycra suits with fur epaulettes and men's shirts worn with silver pants for suspenders. T-shirts were in previous seasons pitted and soiled with paint and now they are torn from the side, it looks interesting anyway:) As for supplements is nothing to comment on. Boots is a model in black and white (bleeeeee) - unfortunately they are not great. In summary, Balmain is in its style and the style I always like:)

Nowszy post Starszy post Strona główna

13 komentarzy:

 1. Kurcze, białe buty? Oh nie, to mi się nie widzi... Nie sądzę, żeby to powróciło. Jeżeli chodzi o nadchodzącą modę, to myślę, że nie zawsze jest w tym tyle prawdy co powinno, bo każdy projektant doda coś od siebie, każdemu spodoba się coś innego, większości jedno i zostanie właśnie to.;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. z reguly nie lubie stroi z wybiegow ,ale te co pokazalas so całkiem calkiem i nadaja sie "na ulice" :P oczywiscie jesli o biale buty chodzi to tak jak kolezanka wyzej mowie "nie"!

  http://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. A-ma-zing collection! I love the first dresses the most!

  http://fashiablee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. vansy są świetne,szczególnie te klasyczne<3

  OdpowiedzUsuń
 5. szczerze to w nic bym się stąd nie ubrała ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne bluzki z futerkiem ale sama bym ich nie ubrala ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. i adore balmain! the jackets and pants are to die for! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. dokladnie, styl naprawdę świetny!;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzeba mieć sporo odwagi żeby wyjść w tym na ulicę ;) ale ....
  Białe buty <3 Muszę je mieć !

  Zapraszam do obserwacji,
  dodaję.

  OdpowiedzUsuń
 10. Love the collection!
  I'm following you, follow back? <3

  OdpowiedzUsuń
 11. podoba mi się!:)
  dziękuje Ci kochana po raz kolejny za miłe słowa
  :*

  OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoja opinię:)