Gucci S/S 2012

By | poniedziałek, stycznia 30, 2012 11 comments
Ok witaj Mediolanie!
Zaczynam od jednego z moich ulubionych domów mody, ale to już chyba wiecie, że ja kocham Gucci! Czym tym razem oczarowała mnie Frida? Podstawą jest oczywiście klasyka czerni, bieli i złota z domieszką zieleni. Do tego krótkie, seksowne a jednocześnie eleganckie marynarki. Gucci uważa, że po dominacji motywu wężowej skóry w tym sezonie nadchodzący będzie należał do wzoru zebry oraz żyrafy. Oprócz charakterystycznych printów mamy nawet żyrafki na spódniczkach. Jednym z najbardziej podobających mi się elementów są spodnie. Zwężane ku dołowi, zachodzące na buty, zakończone rozcięciem nogawki i guzikami- uwielbiam to i już szukam takich w sklepach!:) Na wieczór Frida proponuje cekinowe, błyszczące sukienki o kroju rzymskim. I to jest jedyny punkt tej kolekcji, który średnio mi się podoba, ale to dlatego że ja nie przepadam za cekinami.
Translate:
Ok welcome to Milan!
Visits from one of my favorite fashion houses, but this is unless you know that I love Gucci! At this time thinking Frida? The base is, of course, classic black, white and gold with an admixture of greenery. The short, sexy and elegant Navy. Gucci believes that after the dominating theme in the skin this season coming is to design, zebras and giraffes. In addition to the characteristic prints we even giraff to skirts. One of the most like me elements are pants. Thin downwards, taking place on the shoes, the finished opening leg bottoms and buttons - I love it and now I am looking for such stores!) On the evening of Frida proposes sequins, shiny dress of Roman typeface. And this is the only point of this collection, which on average I like it, but this is so that I don't like sequins.Nowszy post Starszy post Strona główna

11 komentarzy:

 1. Ja wczoraj przy robieniu porządków w szafie, znalazłam fajny złoty pasek :) Będzie w sam raz pasował do tej bluzki :) Jeszcze zobaczę, coś na pewno doszyję do niej :)
  PS. Świetne marynarki i buty :D

  OdpowiedzUsuń
 2. to wszystko cudnie leży na modelkach.. ale prędzej wolałabym te cuda widziec na nich niż na sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Great collection! Love the golden details!! Have a lovely week <3<3

  OdpowiedzUsuń
 4. O rety, pokaz Gucci wypadł wspaniale! Strasznie podobają mi się wyżej przedstawione kolory i fasony, oby weszło to w życie- szybko, szybko!

  OdpowiedzUsuń
 5. i love this collection!!! the most, the shoes!!
  kisses

  maitane

  OdpowiedzUsuń
 6. I might be slightly obsessed with Gucci's new line. Everything is so fierce.

  http://www.glamkittenslitterbox.com/
  Twitter: @GlamKitten88

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystko piękne oprócz butów ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. Great collection <3 Hot and elegant!
  Thank you so much for your nice comment :)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoja opinię:)