Alexander Wang S/S 2013

By | piątek, maja 03, 2013 15 comments
Wang to moja miłość i wiecie to od dawna. Każda jego kolekcja ma w sobie to coś i gdyby tylko było mnie stać to w mojej szafie wisiałoby niemalże wszystko z literką W.
Jeśli ktokolwiek spytałby mnie jaką kolekcję na nadchodzący sezon uważam za najlepszą to bezapelacyjnie właśnie Wang'a. Nie jest to tylko moja opinia. Większość portali modowych okrzyknęło ten pokaz przełomowym w całej karierze Alexandra. Coś w tym musi być skoro właśnie po niej został on wybrany na czołowego projektanta Balanciaga.
Wang proponuje oczywiście biel i czerń na lato (a nie mówiłam że to kolory tego sezonu;) ). Jego sukienki czy bluzki są pocięte w paski, prostokąty i inne kształty połączone niewidocznymi niemalże włóknami. Daje to niesamowity efekt! Buty to bardzo zmodernizowane gladiatorki, które trzymają się na nodze dzięki cieniutkim paskom. Wszystko jest utrzymane w charakterystycznym dla Wanga monochromicznym stylu. Ahh Wang I love you!!!
Translate:
Wang is my love and know it for a long time. Each of his collection has a certain something, and if only I could afford it in my closet would be just about anything with the letter W.
If anyone were to ask me what the collection for the coming season I think it is with no doubt the best is Wang. This is not just my opinion. Most portals show fashion hailed the breakthrough of his career Alexander. Something like that has to be if it was after he was elected to lead designer Balanciaga.
Wang suggests, of course, black and white for the summer (I told you that the colors of the season;)). His dresses or blouses are cut into strips, rectangles and other shapes connected almost invisible fibers. This gives you an amazing effect! Shoes is very modernized gladiator who cling to the leg by thin straps. Everything is decorated in characteristic monochronic styls. Ahh Wang Wang I love you


GFHJ

GFVJH

GHFHGF

HFH

HJFJH

HJVFHJ

JHGJK

HGFHJ

GBFHG

Bez nazwy 1

Nowszy post Starszy post Strona główna

15 komentarzy:

 1. CUDOWNE KREACJE!

  follow?

  THX;)

  WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Absolutely loved these looks -- especially the white sheath dress. xo style, she wrote.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tę kolekcję, głównie ze względu na kolory ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Też uwielbiam jego projekty. W tej kolekcji bazując na dwóch kolorach stwarza istne cuda ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. chciałabym tak wyglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Love the cut out pieces of the collection!

  OdpowiedzUsuń
 7. troszkę nie rozumiem, dlaczego w sezonie letnim ma być modna biel i czerń, wtedy powinny dominować żywe kolory

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są propozycje projektantów ale to przecież od nas zależy jak się ubieramy. Jeśli lubimy kolory to je zakładamy. Zresztą będą też kolekcje bardziej kolorowe w swoim czasie:)

   Usuń
 8. Jak dla mnie trochę zbyt ekstrawagancko no ale co kto lubi :)

  A u mnie nowa notka: http://venuskerrigan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli patrzeć na total look to owszem jest lekko ekstrawagancko ale jeśli rozłożyć tą kolekcje na poszczególne elementy i połączyć np spódniczkę ze zwykłą koszulą to spokojnie mogłabym tak chodzić po ulicach;)

   Usuń
 9. Oryginalna kolekcja! mi przypadła do gustu. ;) czarny i biały kolorami sezony? dla mnie super.

  OdpowiedzUsuń
 10. I loved that line too. Especially the shoes.
  Best Regards
  Miss Margaret Cruzemark
  http://margaretcruzemark.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoja opinię:)