Dolce & Gabbana S/S 2013

By | środa, września 04, 2013 14 comments
Przed samym pokazem Dolce&Gabbana panowie obiecali, że przeniosą nas do Toarminy czyli sycylijskiego słońca i morza. Kolekcja jest nasycona jaskrawymi kolorami, które pojawiają się na chustach, ołówkowych spódnicach, przewiewnych spódnicach z organzy i satyny czy topach odkrywających brzuch. Oprócz tego Panowie zaprezentowali nadruki w pomidory, wzory folklorystyczne czy w szerokie pasy. Kolekcja jest bardzo spójna pod względem nawiązań do tradycji Sycylii. Mamy tu kolczyki i turbany na głowie w kształcie ceramicznych donic z tego regionu, abażury ze słomy zostały wykorzystane w maleńkich spódniczkach czy stanikach. Lubie tą kolekcję za jej wyjątkowość, trzeba przyznać, że wyróżniała się na tle innych:)
Transalte:
Before the show of Dolce & Gabbana men promised to move us to Toarminy or Sicilian sun and the sea. The collection is saturated with bright colors that appear on the scarves, pencil skirts, airy skirts of organza and satin tops discovering the stomach. In addition, the gentlemen presented in tomatoes prints, patterns and folklore in wide stripes. The collection is very consistent in terms of references to the traditions of Sicily. We have earrings and a turban on his head in the shape of ceramic pots in the region, shades of straw were used in tiny skirts and bodices. I like this collection for its uniqueness, it must be admitted that stood out from the rest :)

 
 
gfbgf

ggfgf

hfgh

hgfhghg

gfbg

hghjhj

hghty

hgvhjg

jhjhkjkj

454

gfnhg

4554

fvgd

hjhjhh

dolce gabbana rtw ss2013 candids 012 13102868012


Nowszy post Starszy post Strona główna

14 komentarzy:

 1. Te wzory na niektorych kreacjach sa genialne. Kawal dobrej roboty! ;) Buziaki, zapraszam w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta kolekcja jest na pewno niepowtarzalna :) dodatkowo pełna kolorów i dynamiki, co uwielbiam :) można się zainspirować :)

  Buziaki
  xo xo xo xo xo xo

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, piękna kolekcja i przede wszystkim piękna Cara! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby nie jest klasyczną pięknością, ale ma coś w sobie, że nie można oderwać od niej oczu...taka troche z niej chłopczyca - może dlatego;)

   Usuń
 4. uwielbiam ich i uwielbiam care ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. jakie cudowne wzory na tych ciuchach ;o zakochalam sie ;o!
  i kolczyki modelki maja fantastyczne ;33

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne sukienki i torebki!!świetne wzory:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem co o tym napisać szczerze mówiąc ;p

  OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoja opinię:)