Denko - Czerwiec 2014/ Cosmetics - June 2014

By | poniedziałek, sierpnia 04, 2014 18 comments
Kosmetyki. które zużyłam w ostatnim czasie.
Translate:
Cosmetics which used up the last time.


Żel pod prysznic Original Source - Coconut

IMG 9041

Żele tej firmy znane są ze swoich świetnych zapachów. Mój był kokosowy i faktycznie pachniał genialnie. Konsystencja wystarczająco gęsta aby nie wyciekał, fajne opakowanie i często jest w promocji. Jego jedynym, ale dużym minusem jest fakt, że słabo się pieni przez co trzeba zużywać większą ilość i staje się on mało wydajny. Mimo tego, pewnie nie raz jeszcze skuszę się na któryś z zapachów Orginal Source bo są po prostu cudowne!:) Cena - ok. 9zł za 250ml.
Translate:
Gels of this company are known for their great scents. Mine was coconut and actually smelled brilliantly. Consistency dense enough to not leak, cool packaging and is often in the promotion. His only but a downside is that money poorly by what you need to consume more and it becomes inefficient. Despite this, probably not again tempt to one of odors Original Source because they are simply wonderful! :)

Mleczko do demakijażu z wyciągiem z aloesu i imbiru 3 w 1 - Avon Care

IMG 9045

Nie polecam. Ani nie zmywa makijażu, ani nie nawilża. Właściwie to nie robi nic. Nawet ładnie nie pachnie bo jest bezzapachowy. Skoro nic nie robi to nie ma sensu wydawać 12zł za 200ml bezużytecznego produktu.
Translate:
I do not recommend. Nor washes away makeup, or hydrates. Actually, it does nothing. Even it does not smell nice because it is odorless. Since doing nothing does not make sense to spend money for a useless product.

KTC Rose Water - Woda różana

IMG 9048

POLECAM! Uwielbiam ten produkt! Stosuję go zawsze rano i wieczorem na oczyszczoną skórę, zamiast toniku czy płynu micelarnego. Doskonale odświeża cerę, skóra jest promienna i wygląda zdrowo. Nie podrażnia nawet moich bardzo wrażliwych oczu. Pięknie pachnie różami i nie zawiera zbędnej chemii. Można go kupić na Allegro za około 8zł.
Translate:
RECOMMEND! I love this product! I use it always in the morning and evening on cleansed skin, instead of tonic water or micellar fluid. Perfectly refreshes the skin, the skin is radiant and looks healthy. Do not irritate even my very sensitive eyes. It smells of roses and does not contain unnecessary chemicals.

Ziaja, Krem nawilżający matujący 25+

IMG 9049

POLECAM! Idealny krem pod makijaż. Lekki, ładnie nawilża ale nie zapycha, szybko się wchłania i matuje. Pięknie pachnie, konsystencja jest dość rzadka przez co jest wydajny. Nigdy nie przestane go używać bo jest po prostu idealny! Również cenowo: za 50ml płacimy ok. 10zł :)
Translate:
RECOMMEND! Perfect cream makeup. Light, nicely moisturizing but does not clog, quickly absorbed and matted. It smells, the texture is quite rare so it is efficient. I will never stop using it because it is just perfect!

Antyperspirant - Nivea Invisible for Black&White

IMG 9051

Mimo, że do tej pory bardzo lubiłam antyperspiranty z Nivea to ten mnie rozczarował. Głównie chodziło o zapach, który na skórze był niezbyt przyjemny i drażniący. Cena ok.9,90.
Translate:
Although so far I liked the Nivea antiperspirant is that I'm very disappointed. Mainly it was about the smell, which was irritating to the skin.


Perfumy Suddenly Madame Glamour

IMG 9053

Jeśli jesteście fankami zapachu Chanel Coco Mademoiselle to z pewnością musicie sprawdzić te perfumy. Można je kupić w Lidlu i jest to idealny odpowiednik zapachu od Chanel. Tylko, że cena - 17,99zł jest znacznie atrakcyjniejsza ;) Ja wąchałam jeden po drugim i faktycznie zapach jest niemalże identyczny. To co go różni od oryginału to po prostu trwałość i intensywność, zapach znika po kilku godzinach. Mimo to, polecam spróbować.
Translate:
If you're a fan of Chanel Coco Mademoiselle fragrance is definitely a must see these perfumes. You can buy them at Lidl and this is the perfect counterpart fragrance from Chanel. Only the price is much more attractive;) I smelled one after the other, and in fact the smell is almost identical. That's what it differs from the original is simply persistence and intensity, the smell disappears after a few hours. Still, I recommend you try.

Podkład Revlon Colorstay

IMG 9056

POLECAM! Najlepszy podkład jaki miałam do tej pory. Początki były ciężkie, bo po pierwsze nakładałam go palcami, a po drugie miałam wersję do skóry mieszanej/tłustej, która jest dość gęsta i ciężka, przez co podkładu nakładałam zbyt dużo i się zwyczajnie "ważył" po kilku godzinach na twarzy. Ale kiedy zaczęłam nakładać go pędzlem efekt był genialny! Wystarczy odrobina (wielkość małego zielonego groszku) aby dokładnie pokryć całą twarz. Podkład tak kryje, że nie trzeba używać żadnych korektorów. Do tego jest ogroooomna paleta kolorów, więc każdy dopasuje idealnie go do swojej karnacji. Ma filtr SPF15 (mógłby być troszkę większy ale dobre i to), nie przesusza skóry, utrzymuje się bez poprawek około 8 godzin, daje piękne matowe krycie. Minusy? Zapach, który jest dość chemiczny (ale ulatnia się po minucie od nałożenia) oraz cena - w cenie regularnej 69zł. Wiem, że na Allegro można go dostać o połowę taniej, ale podkład wystarcza na pół roku bo jest bardzo wydajny, więc wychodzę z założenia, że warto zapłacić więcej i mieć pewność, że jest to oryginał, a nie podróbka, których w internecie jest mnóstwo. Teraz chcę spróbować wersję do skóry suchej, bo jest lżejsza a ja nie potrzebuję ostatnio aż tak dobrego krycia.
Translate:
RECOMMEND! The best primer I've ever had so far. The beginnings were hard, because first imposed it with your fingers, and secondly, I had the version for combination skin / oily skin, which is quite thick and heavy, making the primer overlap too much and it will simply be "weighed" after a few hours on the face. But when I started to apply it with a brush effect was brilliant! Just a little bit (size of a small green pea) to thoroughly cover the entire face. Primer so hidden that you do not need to use any proofreaders. For this is a huge range of colors, so everyone fits perfectly it to your skin. SPF15 filter (could be slightly larger but good and to), not over-dry skin is maintained unamended about 8 hours, gives a beautiful matte opacity. Cons? The smell, which is quite Chemical (but evaporates after a minute after application) and price. I know that on the internet you can get it for half the price, but the base is enough for half a year because it is very efficient, so I assume it's worth it to pay more and be sure that it is original and not fake that the internet is a lot . Now I want to try the version for dry skin because it is lighter and I do not need to last nearly as good coverage.

Soraya Nawilżająco - oczyszczający żel do mycia twarzy 

IMG 9059

Plusy są takie, że jest duży (180ml), wydajny bo odrobina wystarcza żeby umyć całą twarz, fajnie pachnie - odświeżająco, jest tani - około 10zł. Minusy to jeden, ogromy - ten żel nie nawilża tylko przesusza skórę! Skóra, mimo że dokładnie spłukana jest ściągnięta i mamy wrażenie maski. Nie polecam.
Translate:
Pros are that it is large (180ml) efficient because a little bit is enough to wash your entire face, nice smells - refreshingly cheap. Cons is one, huge - this gel moisturizes not only dries the skin! Leather, despite the fact that is drawn exactly broke and we feel the mask. I do not recommend.

Eyeliner Lovely

IMG 9061

POLECAM! Nie mam mu nic do zarzucenia. Jest tani - 6,99zł, wydajny, utrzymuje się na powiece cały dzień i ma idealny pędzelek jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z kreskami.
Translate:
RECOMMEND! I have nothing to reproach him. It's cheap, efficient, keeps the eyelid all day and is perfect if you are just beginning to brush his adventure with dashes.Nowszy post Starszy post Strona główna

18 komentarzy:

 1. Produkt z nivea, też do mnie nie przemówił;)
   mój blog, coomedyyyy  

  OdpowiedzUsuń
 2. Żel kokosowy Original Source musi pachniec obłędnie :) uwielbiam kokosowe wszystko, o ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Revlon - mój ulubiony podkład
  a kokosowy żel pod prysznic uwielbiam, po prysznicu psikam się jeszcze perfumem z yves rocher również kokosowym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy post :) ja mam z avonu ten zel i to nie jest mleczko do demakijazu tylko zel myjacy do twarzy po nim cera jest idealnie gladka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sporo fajnych produktów, których nie znałam - świetnie je opisałaś.
  Jeśli chodzi o antyperspirant z Nivea u mnie się nie sprawdza wole Garniera.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie uzywałam żadnego z tych produktów ale chętnie spróbuję tego żelu. Dużo jest dobrych opinii ale także są łatwo dostępne. Np w biedronce je widziałam ;)
  www.omakuki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam Original Source! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ten podkład mnie zaintrygował :D sporo rzeczy zużyłaś w tym miesiącu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Używam tego samego antyperspirantu, a reszty nie miałam okazji spróbować :)
  Może kiedyś :)
  http://pozytywizja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. muszę w końcu wypróbować ten żel pod prysznic!!! :) :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Znam żel z Soray, natomiast zainteresowała mnie woda różana, nigdy nie używałam ; )

  OdpowiedzUsuń
 12. uwielbiam original source:)<3

  OdpowiedzUsuń
 13. A mi jakoś ten eyeliner nie pasuje ;/

  OdpowiedzUsuń
 14. nie miałam żadnego z tych produktów ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. z tej claej gromadki kosmetykow kojarze tlyko te zele z OS i te lubie, ale ta druga wersja butelkowata jest okropna !

  OdpowiedzUsuń
 16. Duzo swietnych produktow i bardzo ciekawy blog ;)

  OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoja opinię:)