Roberto Cavalli S/S 2013

By | piątek, sierpnia 02, 2013 8 comments
Do niedawna gdy słyszałam Roberto Cavalli od razu przed oczami miałam panterkowy look, a że cętki to ja toleruję tylko na dodatkach, to fanką Pana Roberta nie byłam. Ale kolekcja, którą wam dzisiaj pokaże jest tak piękna i "inna" od tego do czego przyzwyczaił mnie Cavalli, że zasługuje na osobny post:)
Przede wszystkim motywów zwierzęcych jest w tej kolekcji mało, a jeśli już są to w tak eleganckiej formie (dopasowane garnitury), że mnie do siebie przekonują. Panterka została zastąpiona koronką i haftami na spodniach z obniżonym stanem oraz sukienkach. Wygląda to nieziemsko pięknie!!! Oprócz tego są jedwabne koszule i spodnie w organiczne nadruki, seksownie powycinane sukienki z koralików oraz piękne torebki. Od dzisiaj lubię Cavalli, a Wy? :)
Translate:
Until recently, when I heard Roberto Cavalli immediately before his eyes had animal look, and the spots that I tolerate only extras are a fan of Mr. Robert was not. But the collection, which will show you today is so pretty and "different" from what Cavalli accustomed me, that deserves a separate post :) 
First of all animal motifs in this collection is not enough, and if they are so elegant form (matching suits) that convinced me to him. Leopard has been replaced with lace and embroidery on the trousers with low status and dresses. It looks insanely beautiful! In addition, there are silk shirts and trousers in organic prints, sexy cut down dresses with beads and beautiful bags. From now on I like Cavalli, and you? :)ghnghn


ghnjhg

hgjjh

kbjfh

nhmvn

mhmv

hvmjhg

hghg

hjg

nghnh

ghjmyh

hgnhj

hngn


Nowszy post Starszy post Strona główna

8 komentarzy:

 1. Love these intricate cut out designs. Thanks for sharing! xo style, she wrote.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorystycznie jest fantastycznie! :) i fasony rowniez interesujace, zwlaszcza buty ;) Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zakochałam się w tych projektach

  OdpowiedzUsuń
 4. widziałam, świetna kolekcja!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, no wyjątkowo mi się podoba, bo uwielbiam koronki i hafty :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Omg, I looove this amazing collection!!!! Everything is so wonderfull! I want it all <3
  xoxo

  OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoja opinię:)